Ahrens Walentyna Przeds. Wielobranżowe „BIAŁY DOM”

Ahrens Walentyna Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „BIAŁY DOM”

Beneficjent: Walentyna Ahrens
Rok założenia: 1994
Lokalizacja: Dziwnówek (woj. zachodnio-pomorskie)
www.campingbialydom.com

ahrensPiaszczyste plaże, czysta woda oraz bogate w jod powietrze sprzyjają atrakcyjnemu wypoczynkowi nad morzem. Pani Walentyna postanowiła wykorzystać te walory i w nadmorskiej miejscowości Dziwnówek w gminie Kamień Pomorski, w odległości 50 m od plaży uruchomiła pole kampingowe i pensjonat. Początki nie były łatwe, jednak dzięki kreatywności, umiejętności podejmowania decyzji oraz wierze we własne siły udało się zrealizować planowane przedsięwzięcie.

Kamping Biały Dom to kawałek raju znajdujący się w sosnowym lesie o powierzchni 2,5 ha, tuż nad morzem. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „Biały Dom” jest członkiem Polskiej Federacji Campingu i Caravaningu. Liczne nagrody i wyróżnienia, w tym „Mister Camping”, są potwierdzeniem wysokiej jakości świadczonych usług.

Kamping „Biały Dom” to duże pole namiotowe, parcele pod przyczepy oraz domki kampingowe z infrastrukturą towarzyszącą – nowoczesny, doskonale wyposażony obiekt sanitarny o powierzchni ok. 400 m2, przystosowany także dla osób niepełnosprawnych, obiekt gastronomiczny o wyjątkowej architekturze oraz sklep z artykułami spożywczymi i chemicznymi. Na stronie internetowej kampingu można obejrzeć galerię fotografii oraz wybrać się na wirtualny spacer po obiekcie.

Środki finansowe pozyskane z FDPA przyczyniły się do przeprowadzenia inwestycji służących podniesieniu standardów świadczonych usług. Dzięki determinacji oraz ogromnej pracy właścicielki firma zbudowała stabilną pozycję na rynku.

Mówi się, że najlepszym sposobem na firmę jest połączenie pracy i własnych pasji- Pani Walentyna jest tego najlepszym przykładem.

Fundacja na Rzecz Rozwoju
Polskiego Rolnictwa

ul. Gombrowicza 19, 01-682 Warszawa,
tel.(022) 864 03 90, fax.(022) 864 03 91,
e-mail: fdpa@fdpa.org.pl,
www.fdpa.org.pl
www.facebook.com/Fundacja.FDPA


MASZ PYTANIA?

 

Skontaktuj się
z nami!

 

Sprawdź ofertę dla swojego regionu:
- mazowieckie
- zachodniopomorskie
- małopolskie
- podlaskie